NASZA PRACOWNIA: PRACOWNIA PROJEKTOWANIA ŚRODKÓW TRANSPORTU. ASP WROCŁAW

  W naszej pracowni zajmujemy się szeroko rozumianą, problematyką środków transportu. Prowadzimy zajęcia ze studentami 2 i 3 roku studiów licencjackich oraz 1 i 2 roku studiów magisterskich.

 Opracowujemy projekty dotyczące pojazdów poruszanych siłą mięśni, samochodów osobowych, transportu ciężkiego, obiektów pływających jak i podejmowane są tematy związane z pojazdami do przestrzeni wirtualnych gier komputerowych. Kształcenie odbywa się w ramach ćwiczeń projektowych, obejmujących rysunek odręczny, modelowanie przestrzenne, modelowanie i animację komputerową. W miarę możliwości podejmowane zadania opracowywane są w kontakcie z firmami związanymi z szeroko pojętą branżą transportową. Zajęcia prowadzone są zarówno w formie korekt indywidualnych jak i grupowych konsultacji specjalistycznych oraz wizyt w przedsiębiorstwach współpracujących w realizacji tematów. Nasi najlepsi absolwenci znajdują pracę w firmach produkujących pojazdy w Polsce i w Europie, a także podejmują dalsze studia w renomowanych uczelniach europejskich.

 Nasza nowa pracownia mieści się na 4 piętrze nowo wybudowanego budynku ASP przy ulicy Traugatta 19/21 we Wrocławiu. Nieopodal starej lokalizacji czyli Budynku D. Jesteśmy już 3 lata po przeprowadzce i na dobre zadomowiliśmy się w nowym miejscu. Ze studentami potykamy się w każdy wtorek i piątek od godziny 10. Jeśli interesujesz się projektowaniem środków transportu- bez względu czy studiujesz na naszej uczelni, czy nie - zachęcamy Cię do odwiedzin i rozmowy.

Pracownia 408 - nowy budynek ASP.  Zapraszamy.
Poniżej kilka zdjęć z naszej nowej pracowni.

 

 

INSTRUKCJA PRZYGOTOWANIA BANERU DO DRUKU...

 Poniżej ( w niebieskiej ramce ) plik JPG z instrukcją przygotowania baneru do druku. Pliki formatek do ściągnięcia obok >>>  SEMESTRALNE   DYPLOMOWE .